Kiberbiztonsági Kutatóintézet

Biztonságos Internet Napja

Orczy Úti Kollégium/Földszint- A - D terem (Orczy Úti Kollégium)

Orczy Úti Kollégium/Földszint- A - D terem

Orczy Úti Kollégium

Budapest, Orczy út 1, 1089

Az Eötvös József Kutatóközpont Kiberbiztonsági Kutatóintézet a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálattal közösen megszervezi a "Biztonságos Internet Napja" c. eseményt.

A rendezvény időpontja: 2023. február 07. (kedd) 9:00 - 14:00

Helyszíne: Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Orczy Úti Kollégium A-D Multimédiás termei

Az esemény regisztrációköteles.

A rendezvény az NKE egyetemi polgárai számára hallgatói pontszerző esemény.

A rendezvény a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálattal közösen kerül megrendezésre.

A Biztonságos Internet Napjának célja népszerűsíteni a megbízható és biztonságos digitális eszközhasználatot a fiatalabb generáció számára. Az esemény előadásokból és interaktív programokból épül fel, úgy mint csapatjátékok és feladatok, amiken keresztül körüljárják az internetbiztonsággal kapcsolatos témákat. Az előadások pedig szakértők segítségével ismertetik a kérdéskört.

Nemzeti Közszolgálati Egyetem EJKK Kiberbiztonsági Kutatóintézet és Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat

Hurja Bettina - Kiberbiztonsági Kutatóintézet