2020. szeptember 24.
Víztudományi Kar - Bajai Campus
Europe/Budapest időzóna

A kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel, a szeptember 14-re tervezett Közszolgálati Búvárok Árvízi Védekezésben Konferencia az idei évben nem kerül megrendezésre.

A regisztrációs felület lezárásra került.

Megértésüket köszönjük!

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Kar és a Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szervezésében kerül megrendezésre

A KÖZSZOLGÁLATI BÚVÁROK ÁRVÍZI VÉDEKEZÉSBEN CÍMŰ KONFERENCIA ÉS KIÁLLÍTÁS

A Víz Világnapjával egybekötött konferencia célja, ráirányítani a figyelmet az árvízi védekezésben résztvevő hivatásos és önkéntes civil szervezetek, különösképpen a búvártevékenységgel foglalkozó szakemberek munkájára. A rendezvény lehetőséget biztosít a nemzetközi jó gyakorlatok megismerésére, a Public Safety búvártevékenység és az ERDI bemutatkozására.

A konferencia kísérőrendezvényeként szakmai kiállításra kerül sor, ahol a hivatásos és civil szervezetek mutatkoznak be.

A rendezvény helyszíne: Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Víztudományi Kar
6500 Baja, Bajcsy-Zsilinszky u. 12-14.

A rendezvény időpontja: 2020. szeptember 24. 10:00

Az NKE hallgatói részére pontszerző esemény.
(A hallgatók - a rendelkezésre álló férőhelyek függvényében - kizárólag az előadásokon vehetnek részt.)

Kezdés
Befejezés
Víztudományi Kar - Bajai Campus
VTK/Földszint-I. Nagyelőadó
Baja, Bajcsy-Zsilinszky u. 12-14.
Go to map