Kreatív Tanulás Program Szakmai Napok

PedTech alkalmazása az oktatásban

4. emelet 415. terem (Oktatási Központ)

4. emelet 415. terem

1083 Budapest, Üllői út 82.

A képzés célja az IKT eszközökkel támogatott oktatás pedagógiai és módszertani alapelveinek felelevenítése és azok gyakorlati alkalmazásának elsajátítása. A képzés kiemelt célja egyrészt a résztvevők kreativitásának fejlesztése, motivációjának felébresztése, alkotói tevékenységének támogatása, másrészt pedig az érdeklődők digitális kompetenciájának fejlesztése annak érdekében, hogy  a belépő - felfedező szintű ismeretek elsajátításra kerüljenek. Mindez segíthet a hagyományos és az IKT eszközökkel támogatott tanítási-tanulási folyamatok hatékony rendszerré szervezésében az adott tantárgyban.

Kérjük a résztvevőket, hogy hozzák magukkal az okos telefonjukat, illetve saját laptopjukat is (BYOD-elv).

A workshopot tartja: Barnucz Nóra tanársegéd, RTK Idegennyelvi és Szaknyelvi Lektorátus, Botos Virág főreferens ORH Oktatási és Tanulmányi Iroda, Horváthné Papp Márta mesteroktató, VTK Vízépítési Tanszék.

Az eseményen való részvétel regisztrációhoz kötött.

Várjuk szeretettel jelentkezését!

Kreatív Tanulás Osztály