Kiberbiztonsági Tanszék

Így kutattok ti! - TDK-tól PhD-ig

Oktatási Központ - 313. terem (Oktatási Központ)

Oktatási Központ - 313. terem

1083 Budapest, Üllői út 82.

Az Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Kar Kiberbiztonsági Tanszéke nevében tisztelettel meghívom az "Így kutattok ti! - TDK-tól PhD-ig" eseményünkre.

Az eseményen bemutatkozik a 2023. Februárjában alakult Kiberbiztonsági TDK kör, melyhez az esemény során lehet csatlakozni.

A TDK bemutatkozás után rövid előadások formájában aktuális kiberbiztonsági kutatási témák kerülnek bemutatásra, és az előadások közös szakmai bírálaton esnek át.

Az esemény regisztrációköteles.

A rendezvény az NKE egyetemi polgárai számára nem pontszerző esemény.

Helyszín:

Hibrid formában Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Oktatási Épület 1083 Budapest, Üllői út 82. O-313 TANTEREM

Időpont:

2023. Október 19. 16.00

Az esemény előadásai:

Vörös HannaMegnyitó- TDK kör
Ináncsi MátyásAI & Cybersecurity
Laska PálAz információbiztonsági képzések pszichológiai aspektusa
Hankó ViktóriaIoT eszközök kiberbiztonsága
Kiss AdriennAz orosz- ukrán háború egyes kiberbiztonsági tanulságai az energiabiztonság aspektusából
Molnár Ákos ÁdámMesterséges intelligencia: kihívások és lehetőségek- Egy kutatás ismertetése
Benke Bálint PéterDarkneten elérhető szolgáltatások