NKE - HEAD

ELMARAD! - A Z generációról és az őket váró kihívásokról

Oktatási Központ/Földszint-II. előadó (Oktatási Központ)

Oktatási Központ/Földszint-II. előadó

📣Szeretettel hívjuk és várjuk az egyetemi polgárokat a HEAD-NKE idei félévi nyitóelőadására, melynek keretében egy rendkívüli előadást hallhatunk a "Z generációról és az őket váró kihívásokról". Meghívott előadónk saját tapasztalatai és élményei alapján fog az adott témában beszélni. Többek között hallhatunk a klímaválságról és a fiatalok helyzetéről is. Van ötleted, hogy ki lehet az előadó?
💁‍♀️ Érdekel a téma? Szeretnél egy jobb rálátást kapni a korosztályunkról és az előttünk álló lehetőségekről? Akkor itt a helyed! 😉
❗Az előadás során kérdéseket lehet online felületen feltenni az előadónak, amelyeket a szervezők szűrni fognak!

📆Az előadás időpontja: 2020.03.16. (hétfő) 🕕18:00-19:00
📍Az előadás helyszíne: Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Oktatási Épület II. előadó.

🔒ESEMÉNYÜNK NEM SAJTÓNYILVÁNOS! KÉP; HANG ÉS VIDEÓFELVÉTEL CSAK AZ EGYETEM ÁLTAL KIJELÖLT SZEMÉLY KÉSZÍTHET!

‼️ ESEMÉNYÜNK INGYENES , DE ELŐZETES REGISZTRÁCIÓHOZ KÖTÖTT, MELYNEK FELTÉTELE A DIÁKIGAZOLVÁNY!

Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt! 😊

Facebook esemény: https://www.facebook.com/events/2595589877364379/

#FollowYourHEAD🇪🇺