NKE - HEAD

ELMARAD! HEAD - NKE: Az amerikai elnökválasztás eredményének hatása az Európai Unióra

Előadó: Gábor Csizmazia, Lóránt Sümeghi

Oktatási Központ/Földszint I-es előadó (Oktatási Központ)

Oktatási Központ/Földszint I-es előadó

1083 Budapest, Üllői út 82.

A SZIGORÍTÁSOKAT FIGYELEMBE VÉVE VEZETŐSÉGÜNK ÚGY DÖNTÖTT, HOGY ELŐADÁSUNKAT ELHALASZTJUK. A TOVÁBBI VÁLTOZÁSOKRÓL MINDEN REGISZTRÁLÓT TÁJÉKOZTATNI FOGUNK!

🔷Nyomon követed a 2020-as amerikai elnökválasztást?

🔷Betekintést nyernél a választás eredményének szakértők általi értékelésébe?

🔷Kíváncsi vagy, hogy az amerikai választópolgárok döntésének milyen hatásai lehetnek az Európai Unióra?

❗Akkor a HEAD-NKE előadásán a helyed!❗

🔷Meghívott vendégeink Csizmazia Gábor, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem oktatója és az Amerika Tanulmányok Kutatóintézet intézetvezetője, valamint Sümeghi Lóránt, a Századvég Alapítvány vezető elemzője.

🔷Az általuk tartott kerekasztal beszélgetés alatt az amerikai elnökválasztás eredményével, illetve az Európai Unióra és a nemzetközi közösség életére gyakorolt hatásaival foglalkoznak, valamint mutatják be azokat.

Minden érdeklődőt várunk sok szeretettel! 😊
#FollowYourHEAD🇪🇺

HEAD-NKE