Nemzetközi Katonai Információbiztonsági Konferencia

A Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar, Híradó Tanszéke, az Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kara, valamint a Hírközlési és Informatikai Tudományos Egyesület Információbiztonsági Szakosztálya tisztelettel meghívja Önt a „Nemzetközi Katonai Információbiztonsági Konferencia” című eseményére.

A rendezvény célja az egyetemi polgárok és hallgatók, a tudományterülethez szorosan kapcsolódó kutatást végző hazai és nemzetközi kutatók, érdeklődők számára egy tudományos szakmai fórum biztosítása a kutatási eredmények bemutatása, ismeretterjesztés, valamint kapcsolatépítés céljából.

Az esemény jelenléti formában kerül megrendezésre az Óbudai Egyetem - Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Karán (1081 Budapest, Népszínház utca 8.) 2024. május 09. napján 09:00-14:00 óra között.

Az érdeklődők regisztrációs határideje: 2024. május 08. napja.

Az esemény regisztrációhoz kötött!

Minden tisztelt érdeklődőt szeretettel várunk!

Program:

Dr. Tóth András őrnagy