A VERSENYKÉPESSÉG ERŐSÍTÉSE SÁTOR/BOOSTING EU'S COMPETITIVNESS TENT

"Lesz pénz Főnök?" - uniós forrásokról közérthetően

Előadó: Dr. Petri Bernadett, európai parlamenti képviselőjelölt, miniszteri biztos, Közigazgatási és Területfejlesztési Minisztérium, ügyvezető, Magyar Fejlesztésösztönző Iroda, Milán Ákos, Ludovika Collegium hallgatója

A versenyképesség erősítése sátor/Boosting EU’s Competitivness (Orczy-park)

A versenyképesség erősítése sátor/Boosting EU’s Competitivness

Orczy-park

1089 Budapest, Orczy út 1.

A képen embléma látható

Automatikusan generált leírás

LUDOVIKA FESZTIVÁL 2024-BEN IS

2024-ben május 09. és 11. között széles programkínálattal, hivatásrendi bemutatókkal, koncertekkel és Ludovika Szabadegyetemi előadásokkal várja az NKE az érdeklődőket a Ludovika Campuson. A három napon át tartó rendezvény programkínálata a hagyományokat követi: zene, tánc és a hivatásrendek bemutatói mellett újra érdekes előadásokkal, beszélgetésekkel várjuk a látogatókat május 9-én és 10-én.

Dr. Petri Bernadett - európai parlamenti képviselőjelölt, miniszteri biztos, Közigazgatási és Területfejlesztési Minisztérium, ügyvezető, Magyar Fejlesztésösztönző Iroda

Jogász, európai uniós szakértő. Korábban ügyvédként éveken át gazdasági társaságok működésével, határokon átnyúló ügyletekkel és nemzetközi szerződésekkel kapcsolatban tevékenykedett. Ezt követően tíz éven át dolgozott Brüsszelben az Európai Parlamentnél és az Európai Bizottságnál, melynek során többek között jogi szakterületen, nemzetközi kereskedelmi ügyek és szakpolitikák terén volt aktív. Rendszeresen publikál európai uniós témákban, több felsőoktatási intézmény óraadója, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Eötvös József Kutatóközpontja és a XXI. Század Intézet kutatója. 2023 tavaszától a Magyar Fejlesztésösztönző Iroda (MFOI) ügyvezető igazgatója, 2024 január 12-től a közvetlen uniós források felhasználásának koordinációjáért felelős miniszteri biztosa (Közigazgatási és Területfejlesztési Minisztérium).

Milán Ákos - Ludovika Collegium hallgatója

Az előadás magyar nyelven zajlik!

Várunk szeretettel minden érdeklődőt!

Rendezvény és Program Iroda

Érdeklődő