2024. október 8.
Europe/Budapest időzóna

Kedves Doktoranduszok! 👋

Új vagy a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen, és szeretnéd jobban megismerni a doktori képzés részleteit? Vagy már haladó doktori hallgatóként szeretnél új kapcsolatokat építeni? Akkor itt a helyed a Doktorandusz Információs Napon!

📅 Időpont: 2024. szeptember 24., 14:00-18:00
📍 Helyszín: NKE Oktatási Központ, Aula

Ez a szakmai nap tökéletes lehetőséget kínál, hogy megismerd a doktori iskolákat (Hadtudományi, Katonai Műszaki, Közigazgatás-tudományi, Rendészettudományi) és az NKE doktori képzéseinek különböző aspektusait. Az egyes doktori iskolák vezetői és titkárságai egy órás előadásokkal várnak, hogy minden fontos információt átadjanak. A rendezvény célja, hogy támogasson titeket a képzésben és elősegítse a kapcsolatteremtést a már képzésben lévő és az új hallgatók között.

Mi vár rátok?

• Általános tájékoztatók a doktori képzésről
  • Külön előadások a doktori iskolák részéről
  • Kérdezési lehetőség
  • Kötetlen beszélgetés és pezsgős koccintás 🍾

Ne maradj le, jelentkezz az eseményre, és használd ki lehetőséget, hogy tájékozottabbá válj a képzéseidről.

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött!

Dear PhD Students! 👋

Are you new to the National University of Public Service and eager to learn more about your PhD program? Or perhaps you're a returning student looking to network and make new connections? Either way, the PhD Information Day is the perfect event for you!

📅 Date: September 24, 2024, 14:00-18:00
📍 Location: NUPS Educational Center, Aula

This professional day is a great opportunity to get to know the doctoral schools (Military Sciences, Military Engineering, Public Administration, Law Enforcement) and learn more about different aspects of the PhD programs at NUPS. The heads and staff of the doctoral schools will be giving one-hour presentations packed with all the important information you need. The event aims to support you in your studies and help you build connections with both new and returning PhD students.

What's in store for you?

• General information about the PhD programs
  • Individual presentations from each doctoral school
  • Q&A sessions
  • Informal networking and champagne reception 🍾

Don't miss out! Sign up for the event and take advantage of this excellent opportunity to learn more about your program and make new friends! 😊

Attendance is free, but registration is required!

Kezdés
Befejezés
Oktatási Központ Aula
Az általános tájékoztató az Oktatási Központ Aulájában zajlik, a doktori iskolák külön tájékoztatói pedig külön termekben. The general information session will take place in the Hall of the Education Centre, while the specific information sessions for the doctoral schools will be held in separate rooms.
Még regisztrálhat az eseményre.