Pályázati és Projektmenedzsment Iroda

H2020 INFORMÁCIÓS PONT - Green Deal

Előadó: Andor Márton Sövény (NKE - Pályázati és Projektmenedzsment Iroda), Dávid Csernák (NKE - Pályázati és Projektmenedzsment Iroda), Ilona Szabó (NKE - Pályázati és Projektmenedzsment Iroda), Dr Csaba Krasznay

online (Microsoft Teams)

Tisztelt Egyetemi Polgárok!

A H2020 Információs Pont munkatársai tájékoztató előadás keretében bemutatják a 2020. szeptember közepén megnyílt Green Deal felhívásokat. A Green Deal felhívások célja az Európai Zöld Megállapodás cselekvési tervével összhangban a 2050-re kitűzött klímasemlegességi cél támogatása. A résztvevők segítséget kapnak a pályázati csomag európai politikai kontextusának és szemléletmódjának megismeréséhez, amely szükséges a sikeres részvételhez.

Az esemény vendégelőadója Dr. Krasznay Csaba, aki H2020 pályázai értékelőként gyakorlati tanácsokkal látja el az érdelkődőket.

A H2020 Információs Pont az NKFI Alapból finanszírozott 2019-1.2.1-EGYETEMI-ÖKO-2019-00014 azonosítószámú, „Közszolgálati Technológia Transzfer Kezdeményezés (KTTK)” című projekt keretében jött létre, az egyetemi innovációs ökoszisztéma működtetése érdekében.

Pályázati és Projektmenedzsment Iroda

H2020 INFORMÁCIÓS PONT MUNKATÁRSAI