NKE - HEAD

Az Európai Unió az amerikai elnökválasztás tükrében - Az elmúlt és elkövetkező négy év

Előadó: Gabor Csizmazia (NKE Amerika Tanulmányok Kutatóintézet), Réka Máthé (National University of Public Service)

A House of European Affairs and Diplomacy meghirdeti nyitó előadását, melynek témája az USA és az Európai Unió korrelációja a Trump és a Biden adminisztráció alatt.

Szervezetünk célja, hogy az Európai Uniót minél átfogóbban tárgyaljuk és prezentáljuk tagjaink és a hallgatóság felé, melynek tényleges ismeretéhez hozzátartozik a jelentősebb nemzetközi politikai események és változásokba való bepillantás is.

• Érdekel, hogy hogyan alakul a nyugati társadalmak közötti együttműködés a választások következtében?
  • Vannak kérdéseid, melyre biztos forrásból, különböző aspektusból megvizsgálva szeretnél válaszokat kapni?
  • Kíváncsi vagy, hogy milyen a szervezetünkben egy rendezvény?

Akkor a HEAD-NKE előadásán helyed!

Az általunk tartott kerekasztal beszélgetés az amerikai elnökválasztás eredményével, illetve az Európai Unióra és a nemzetközi közösség életére gyakorolt hatásaival foglalkozik.

Előadóink:

• Dr. Máthé Réka Zsuzsánna - Európai Stratégia Kutatóintézet
  • Csizmazia Gábor – Amerika Tanulmányok Kutatóintézet

Előadás helye: MS Teams

Előadás időpontja: 2021.03.04. 18:00-20:00

Várunk mindenkit sok szeretettel előadásunkon, addig is kövessetek minket Instagramon, ahol akár a kérdéseiteket előzetesen is feltehetitek!

House of European Affairs and Diplomacy - Nemzeti Közszolgálati Egyetem