Kedves Hallgatótársaink!

Ha szeretnéd feleleveníteni a nyelvtudásod egy kellemes beszélgetős este keretén belül, várunk az NKE ÁNTK HÖK Nemzetközi Bizottsága és az ESN UPS szervezésében április 15-én 20:00-21:00 között tartandó Conversation Clubba. 🎉

Miért éri meg? 🤔

• Gyakorolhatod és fejlesztheted meglévő nyelvtudásod
  • Fejlesztheted az előadókészséged, gyakorolhatod az érvelési metódusod
  • Megismerhetsz új embereket, akikkel egy egyetemre jársz, meghallgathatod hallgatótársaid véleményét különböző témákban
  • Eltölthetsz egy kellemes estét, ami közben még tanulhatsz, fejlődhetsz is

Előreláthatólag lesz angol 🇬🇧, francia 🇫🇷, német 🇩🇪, olasz 🇮🇹, spanyol 🇪🇸, portugál 🇵🇹 és román 🇷🇴 nyelvű csoport, a témák pedig széles skálán fognak mozogni. A mindennapi beszélgetőtémáktól kezdve a mély, morális és etikai dilemmákig bármi felmerülhet.

* Minden nyelv esetében legalább 3 ember szükséges ahhoz, hogy elinduljon a csoport.

Az esemény MS Teams rendszeren fog zajlani, amelynek linkjét a regisztrált hallgatóknak email-ben fogjuk megküldeni.

A rendezvényen való részvétel beleszámít a kollégiumi felvételihez szükséges 8 rendezvénybe!

Hello!

If you want to revive your language knowledge in the framework of a pleasant evening of conversations, we invite you to a Conversation Club on the 15th of April organized by the International Student Commission of the University of Public Service and the ESN UPS. 🎉

Why is it worth to come? 🤔

• You can practice and develop your existing language knowledge
  • You can improve your performance and your reasoning method
  • You can get to know new people with whom you attend the same university, and you can hear out their arguments about various subjects
  • You can spend a pleasant evening together and have fun, while you improve your communicational skills in a foreign language

Predictably, there will be an English 🇬🇧, a French 🇫🇷, a German 🇩🇪, an Italian 🇮🇹, a Spanish 🇪🇸, a Potuguese 🇵🇹 and a Romanian 🇷🇴 conversation group, and there will be different topics.  Starting from everyday life’s basic themes, we could argue on moral and ethical dilemmas as well.

* We need 3 people for every language to get the conversation going.

The evening will take place on MS Teams, its link will be emailed to the registered students.

NKE ÁNTK HÖK Nemzetközi Bizottság
Erasmus Student Network University of Public Service