Államtudományi és Nemzetközi Tanulmányok Kar Hallgatói Önkormányzat

COVID-19 gazdasági hatásai – mikor állhat talpra a magyar gazdaság?

Az NKE ÁNTK HÖK Rendezvényszervező Bizottsága bemutatja:
COVID-19 gazdasági hatásai – mikor állhat talpra a magyar gazdaság?

A járványhelyzet komoly csapást mért a magyar gazdaságra. Már több mint egy éve tart a globális járványhelyzet, több szektor teljesen leállt, néhány szektor felvirágzott. A kormány folyamatosan hoz intézkedéseket a gazdasági válság megakadályozása érdekében.

A beszélgetés során szó lesz többek között a turizmus és a vendéglátás helyzetéről, a jövőbeli lábra állásuk folyamatáról, a vírushelyzet által teremtett népszerű iparágak - maszk és vakcinagyártás - jövőbeli esélyeiről, illetve arról, hogy vajon mennyi időbe telhet a gazdaságnak visszatérnie a pandémia előtti állapotára.

• Időpont: 2021.04.20. (kedd) | 16:00
  • Helyszín: Microsoft Teams
  • Előadó: Dr. Pásztor Szabolcs, NKE Közgazdaságtani és Nemzetközi Gazdaságtani Tanszék egyetemi docens
  • Vendégelőadó: Roland Tjamla-Banack, 77E-Hungary Export Sales Manager

Az előadáson való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött!

• Regisztráció: ezen a felületen lehetséges!
  • Regisztrációs határidő: 2021. 04. 19. | 18:00

Az esemény MS Teams rendszeren fog zajlani, amelynek linkjét a regisztrált hallgatóknak email-ben fogjuk megküldeni.

A rendezvényen való részvétel beleszámít a kollégiumi felvételihez szükséges 8 rendezvénybe!

MAXIMUM 180 FŐ VEHET RÉSZT A RENDEZVÉNYEN! A férőhelyek feltöltése érkezési sorrend alapján történik!

Az előadás férőhelyeinek feltöltése a jelentkezési sorrend alapján történik; a rendezvény kizárólag a Nemzeti Közszolgálati Egyetem hallgatói számára kerül megszervezésre.

Minden érdeklődőt sok szeretettel várunk!

A Szervezők