Vallás és Biztonság Kutatóműhely

Szeretetből szolgálni

Az egyház karitatív tevékenysége
                                               nemzetközi tudományos konferencia

A Katolikus Karitász nemzetközi konferenciát szervez a Katolikus Egyház szociális karitatív tevékenységéről. A konferencia kapcsolódik az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus előkészítő programjaihoz.

Az eseményen való részvétel regisztrációhoz kötött.

Az esemény a Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar Vallás és Biztonság Kutatóműhely, és a Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Az Igazságos Háborútól a Béke Filozófiájáig Kutatócsoport társszervezésével valósul meg.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A csatlakozáshoz szükséges linket az esemény előtti napon, e-mailben küldjük ki.

A teljes program az alábbi linken érhető el:

Dr. Ujházi Lóránd
Bukovszki Nikolett