Kedves Hallgatótársaink!

Az Igazságügyi Minisztérium Európai Uniós Kapcsolatokért Felelős Helyettes Államtitkársága korábbi évek hagyományainak megfelelően, idén is megszervezi az európai uniós karrierlehetőségekről szóló egyetemi előadását. Az előadás keretin belül részletes tájékoztatást kaphatunk a karrierlehetőségekről, a gyakornoki programokról, az EPSO versenyvizsgákról és a Nemzetek Európája Karrierprogramról. Ha szeretnél EU-s intézményél dolgozni, illetve ha szeretnéd tudni milyen karrierlehetőségeid vannak, akkor mindenképp az előadáson a helyed.

• Előadó: dr. Ballester-Bólya Boglárka európai uniós kapcsolatokért felelős helyettes államtitkár asszony
  • Időpont: 2021. 05. 13. (csütörtök) 10:00
  • Helyszín: Microsoft Teams

Az előadáson való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Az előadás nem egyetemi kollégiumi pontot szerző esemény!

• Regisztráció: ezen a felületen lehetséges!
  • Regisztrációs határidő: 2021. 05. 13. (csütörtök) 8:00

Az előadás férőhelyeinek feltöltése a jelentkezési sorrend alapján történik; a rendezvény kizárólag a Nemzeti Közszolgálati Egyetem hallgatói számára kerül megrendezésre.

MAXIMUM 150 FŐ VEHET RÉSZT A RENDEZVÉNYEN! A férőhelyek feltöltése érkezési sorrend alapján történik!

Minden érdeklődőt sok szeretettel várunk, hogy választ kapjon a nemzetközi pályával kapcsolatos kérdéseire!

A Szervezők

NKE ÁNTK HÖK Nemzetközi Bizottság