2022. február 17.
Europe/Budapest időzóna

A Doktoranduszok Országos Szövetsége Rendészettudományi Osztály szeretettel meghívja az érdeklődőket a rendészettudományi témában rendezett A koronavírus-járvány hatása a tudományos kutatásokra című online konferenciára.

A konferenciára rendészettudomány, hadtudomány, közigazgatástudomány, pszichológia, kriminológia, neveléstudomány, jogtudomány témakörökben várjuk a doktoranduszokat, kutatókat és a doktori tanulmányok iránt érdeklődő gyakorlatban dolgozó szakembereket is.

A konferencia hivatalos nyelve: magyar.

Fontosabb dátumok:

• 2022. február 07. 23 óra 59 perc:

A regisztráció és az absztrakt (a jelentkezéshez a mellékelt absztrakt mintát kell kitölteni) leadási ideje.

• 2022. február 10.:

Az absztrakt elfogadásának határideje (A szervezők minden absztraktot lektorálási folyamatnak vetnek alá. Az absztrakt bírálat esetleges negatív eredménye a jelentkezés elutasítását vonja maga után.).

• 2022. február 17.:

A konferencia napja.

Az absztraktot magyar és angol nyelven szükséges megküldeni a minta alapján, a terjedelme 150-200 szó, valamint tartalmazzon 5 kulcsszót.

FIGYELEM!  Nem elég kitölteni a felület absztrakt sablonját, melléklet formájában is csatolni kell a megadott word minta alapján megírt verziót. Továbbá a regisztráció akkor teljes, ha az absztrakt feltöltésekor a regisztrációs felületet is kitöltik.

Regisztráció:

A konferencia ingyenes, amely tartalmazza az online előadást, a konferencia programot, az online absztraktkötetet és a konferencia részvételről kiállított igazolást.

A konferencián elhangzott előadások absztraktjai ISBN számmal ellátott lektorált, online absztraktkötetben kerülnek publikálásra.

A konferencia online felületen, szekciókba szervezve kerül megrendezésre. A konferencián a 15 perces előadások után 5 perc vitára, hozzászólásra lesz lehetőség.

Felhívjuk a figyelmet arra, hogy a konferenciára csak limitált számú előadót tudunk fogadni, a szervezőknek az absztrakt leadási határidőt követően beérkező absztraktokat nem áll módjukban elfogadni.

Együttműködő partnerünk: a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kara és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Doktorandusz Önkormányzat.

Kezdés
Befejezés
Még regisztrálhat az eseményre.