I. emelet, 104-es terem (Oktatási Központ)

I. emelet, 104-es terem

1089 Budapest Üllői út 82.

A workshop célja, hogy a résztvevőket megismertesse a csoporttal kapcsolatos legfontosabb tudnivalókkal és meghívja őket egy közös gondolkodásra. A csoport 3-21 főt magában foglaló társas formáció, amely nagyon sok pozitív hozadékkal jár(hat) a tanulási folyamatban. De hogy eljussunk a pozitívumokhoz, ahhoz ismerni kell a csoportalakulás fázisait, a csoportdinamika legfőbb szabályait és főképp azt, hogy mit kell tennünk oktatóként ahhoz, hogy az egyéni és csoportos ellenállás helyett mind az egyéneket, mind a szemináriumi csoportjainkat munkára tudjuk bírni és meg tudjuk tapasztaltatni velük a csoportban létezés és közös tevékenykedés pozitív velejáróit. A workshop gyakorlati feladatokon keresztül nyújt „aha” élményt az arra vállalkozók számára.

A képzés oktatója: Dr. habil. Korpics Márta Katalin osztályvezető, Rektori Tanácsadó Iroda Kreatív Tanulás Osztály

Az eseményen való részvétel – a fejlesztési program csoportok tervezhetőségére figyelemmel – regisztrációhoz kötött.

Tisztelettel kérjük, hogy 2022. augusztus 25-ig legyen kedves regisztrálni.

Üdvözlettel:

Kreatív Tanulás Program