Kreatív Tanulás Program Konferencia és Workshop III.

Innováció és kreativitás a felsőoktatásban workshop

I. emelet, 102-es terem (Oktatási Központ)

I. emelet, 102-es terem

1089 Budapest Üllői út 82.

A hazai innovációs rendszer megújításának egyik legfontosabb célkitűzése, hogy az egyetemi tudásközpontok és a vállalati szféra szoros együttműködése még inkább elősegítse a kutatás-fejlesztési tevékenység gyakorlati hasznosulását. Ennek megvalósítása érdekében a workshop keretében az innováció és kreativitás kapcsolatára hívjuk fel a figyelmet. A cél minden csoportban vezetett gyakorlatok segítségével egy onepager megalkotása. A workshop időtartamát tekintve 120 perces.  A csoportmunkák ideje alatt különböző instrukciókat fogalmazunk meg, melyek megoldása kreativitást igényel a résztvevők részéről. A workshop kiemelt célja egyrészt a résztvevők kreativitásának, motivációjának, alkotói tevékenységének támogatása, másrészt a figyelem felhívása a kutatói szemléletváltás szükségességére.

A workshop oktatói:

Dr. Dominek Dalma Lilla adjunktus, Társadalmi Kommunikációs Tanszék

Szepsi-Szűcs Levente irodavezető, Innovációs és Technológiai Iroda

A workshop létszáma maximum 25 fő, a csoportok száma: 5.

Az eseményen való részvétel – a fejlesztési program csoportok tervezhetőségére figyelemmel – regisztrációhoz kötött.

Tisztelettel kérjük, hogy 2022. augusztus 25-ig legyen kedves regisztrálni.

Üdvözlettel:

Kreatív Tanulás Program