EHÖK

Az érdekérvényesítés gyakorlata az Európai Unióban

Orczy Úti Kollégium

Kedves Hallgatótársaink!

Sok szeretettel várunk Benneteket az európai uniós érdekérvényesítés gyakorlatát bemutató szakmai előadásunkra, amely az Igazságügyi Minisztérium Európai Uniós Ügyekért Felelős Államtitkársága, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Egyetemi Hallgatói Önkormányzata és a Szakkollégiumi Együttműködési Fóruma, valamint a Budapesti Corvinus Egyetem Gyakorlati Diplomácia Szakkollégiuma együttműködésében valósul meg.

Előadó: Steiner Attila, az Igazságügyi Minisztérium Európai Uniós Ügyekért Felelős államtitkára

Téma: Az érdekérvényesítés gyakorlata az Európai Unióban

Időpont: 2020. 02. 26. 17:00
Helyszín: NKE Orczy Úti Kollégium, multimédiás termek

Az előzetes regisztráció határideje: 2020. február 26. 12:00.

Az előadáson való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött, melyet az alábbi regisztrációs ív kitöltésével tudtok megtenni.

Regisztrálni a helyszínen is szükséges az NKE-s hallgatóknak (rendezvényrészvétel igazolására)!

Programterv:
17:00-17:45 – meghívott előadó által tartott előadás
17:45-18:00 –résztvevők által feltett kérdések megválaszolása

Szeretnénk felhívni a figyelmetek, hogy az előadás férőhelyeinek feltöltése a jelentkezési sorrend alapján történik.

A rendezvény elsősorban a Nemzeti Közszolgálati Egyetem és a Budapesti Corvinus Egyetem polgárai számára kerül megszervezésre.

Várunk Benneteket sok szeretettel előadásunkra!

A Szervezők