AZ ILLEGÁLIS MIGRÁCIÓ KIHÍVÁSAI SÁTOR/COMBATTING ILLEGAL MIGRATION TENT

BETELT! A CEPOL szerepe az illegális migráció elleni küzdelemben / CEPOL's Role in the Fight against Illegal Migration in the Field of Training and Education

Előadó: dr. Csaba Zágon, adjunktus, NKE Rendészettudományi Kar / Senior lecturer at the Faculty of Law Enforcement at the Ludovika University of Public Service, Maria Montserrat Marín López, ügyvezető igazgató, EU Bűnüldözési Képzési Ügynöksége (CEPOL) / Executive Director of CEPOL, the European Agency of Law Enforcement Training

Az illegális migráció kihívásai sátor / Combatting Illegal Migration (Orczy-park)

Az illegális migráció kihívásai sátor / Combatting Illegal Migration

Orczy-park

1089 Budapest, Orczy út 1.

A képen embléma látható

Automatikusan generált leírás

LUDOVIKA FESZTIVÁL 2024-BEN IS

2024-ben május 09. és 11. között széles programkínálattal, hivatásrendi bemutatókkal, koncertekkel és Ludovika Szabadegyetemi előadásokkal várja az NKE az érdeklődőket a Ludovika Campuson. A három napon át tartó rendezvény programkínálata a hagyományokat követi: zene, tánc és a hivatásrendek bemutatói mellett újra érdekes előadásokkal, beszélgetésekkel várjuk a látogatókat május 9-én és 10-én.

Maria Montserrat Marín López  - ügyvezető igazgató, EU Bűnüldözési Képzési Ügynöksége (CEPOL)

Montserrat Marín López az Európai Unió Bűnüldözési Képzési Ügynökségének (CEPOL) ügyvezető igazgatója. 26 éves tapasztalata van különböző vezetői operatív és stratégiai szerepekben, mint például a kriminalisztika, közrendvédelem, pénzmosás, drogkereskedelem és illegális migráció. 2017 óta rendőrkapitányként szolgált. Marín López széles körű tapasztalattal rendelkezik a rendőri képzés és oktatás terén, pszichológiát tanult, és 2019-ben kitüntetéssel végzett a CEPOL Európai Közös Mesterképzési Programjában.

Tisztelt Érdeklődők!

Szeretnénk Önöket értesíteni, hogy az előadásra való jelentkezés maximális regisztrációs számmal lezárult.

Megértésüket köszönjük:

Szervezők

dr. Csaba Zágon adjunktus, NKE Rendészettudományi Kar

1999-ben a Rendőrtiszti Főiskolán, 2005-ben a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetemen diplomázott. Tapasztalt vámtiszt, több mint 30 éves szolgálati idővel, beleértve a vám- és jövedéki ügyintézést, a végrehajtást és a vámvizsgálatokat. 2007-2019 között vámügyi összekötő tiszt a Nemzetközi Bűnüldözési Együttműködési Központnál. 2015-ben szerzett PhD-fokozatot a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen, ahol 2019-től egyetemi adjunktus. Kutatási területei: nemzetközi bűnügyi együttműködés, kockázatelemzés és -kezelés, bűnelemzés, határbiztonság, határigazgatás, kereskedelmi ellátási láncok biztonsága, kritikus infrastruktúra védelem.

Montserrat Marín López María - Executive Director of CEPOL, the European Agency of Law Enforcement Training

María Montserrat Marín López is the Executive Director of CEPOL, the European Agency of Law Enforcement Training. She has held various leading operational and strategic roles for 26 years in a wide range of policing areas such as forensics, public safety, money laundering, drug trafficking, and irregular migration. She had been serving as Commissioner of Police since 2017. Ms. Marín López, who has broad experience in police training and education, studied Psychology and graduated with honours from the CEPOL European Joint Master Programme in 2019.

dr. Csaba Zágon - Senior lecturer at the Faculty of Law Enforcement at the Ludovika University of Public Service

He graduated from the Police College in 1999 and from the Zrínyi Miklós National Defense University in 2005. He is an experienced customs officer with over 30 years of service, including customs and excise handling, enforcement, and customs inspections. From 2007 to 2019, he served as a customs liaison officer at the International Law Enforcement Cooperation Center. In 2015, he obtained a PhD degree from the Ludovika University of Public Service, where he has been an adjunct professor since 2019. His research areas include international law enforcement cooperation, risk analysis and management, crime analysis, border security, border management, security of trade supply chains, and protection of critical infrastructure.

Az előadás angol nyelven zajlik! The language of the event is English.

Várunk szeretettel minden érdeklődőt!

Rendezvény és Program Iroda

Érdeklődő