PARTY SÁTOR/PARTY TENT

A család szerepe jövőnk formálásában / The Role Of Families Shaping Our Future

Előadó: Dr. Angela Vidal Gandra da Silva Martins, Brazília korábbi családügyi minisztere/ former Secretary of State for Family Affairs of Brazil

Party sátor (Orczy-park)

Party sátor

Orczy-park

1089 Budapest, Orczy út 1.

A képen embléma látható

Automatikusan generált leírás

LUDOVIKA FESZTIVÁL 2024-BEN IS

2024-ben május 09. és 11. között széles programkínálattal, hivatásrendi bemutatókkal, koncertekkel és Ludovika Szabadegyetemi előadásokkal várja az NKE az érdeklődőket a Ludovika Campuson. A három napon át tartó rendezvény programkínálata a hagyományokat követi: zene, tánc és a hivatásrendek bemutatói mellett újra érdekes előadásokkal, beszélgetésekkel várjuk a látogatókat május 9-én és 10-én.

Jogi diplomáját a University of São Paulo-n,  jogfilozófia mesterképzését és doktori fokozatát a Federal University of Rio Grande do Sul-n szerezte meg. A Harvard University-n vendégtanárként és kutatóként tevékenykedik, kutatási területe a jogi és filozófiai antropológia. A római jog és a jogfilozófia bevezetése tárgyak oktatója. A Gandra Martins Ügyvédi Iroda korábbi partnere. A FECOMERCIO Legfelsőbb Jogi Tanács, a Brazil Filozófiai Akadémia, valamint Sao Paulo-i Legal Letters Academy tagja, továbbá tanít a CEU jogi karán. Az Ives Gandra Institute of Law, Philosophy and Economy elnöke. Korábban a brazil nőkért, családügyekért és emberi jogokért felelős minisztérium államtitkára.

Dr. Angela Vidal Gandra da Silva Martins - former Secretary of State for Family Affairs of Brazil

She obtained her law degree from the University of São Paulo and completed her master's and doctoral degrees in legal philosophy at the Federal University of Rio Grande do Sul. She has served as a visiting professor and researcher at Harvard University, focusing on legal and philosophical anthropology. She teaches courses on Roman law and the introduction to legal philosophy. She was previously a partner at the Gandra Martins Law Firm. She is a member of the Supreme Legal Council of FECOMERCIO, the Brazilian Academy of Philosophy, and the Legal Letters Academy of São Paulo. Additionally, she teaches at the law school of CEU. She is the president of the Ives Gandra Institute of Law, Philosophy, and Economy. Sheis the formerthe undersecretary for women, family affairs, and human rights in the Brazilian Ministry.

Az előadás angol nyelven zajlik! The language of the event is English.

Várunk szeretettel minden érdeklődőt!

Rendezvény és Program Iroda

Érdeklődő