AZ EURÓPAI VÉDELEMPOLITIKA ERŐSÍTÉSE SÁTOR /STRENGTHENING EU'S DEFENCE POLICY TENT

BETELT! A NATO fennállás 75., a magyar tagság 25. évfordulója és a lehetséges jövőképek - a Puskás Tivadar Szakkollégium gondozásában

Előadó: Siposné Dr. Kecskeméthy Klára ezredes, egyetemi tanár, NKE HHK, Moderátor: Bárány Péter hallgató

Az európai védelempolitika erősítése sátor/Strengthening EU’s Defence Policy (Orczy-park)

Az európai védelempolitika erősítése sátor/Strengthening EU’s Defence Policy

Orczy-park

1089 Budapest, Orczy út 1.

A képen embléma látható

Automatikusan generált leírás

LUDOVIKA FESZTIVÁL 2024-BEN IS

2024-ben május 09. és 11. között széles programkínálattal, hivatásrendi bemutatókkal, koncertekkel és Ludovika Szabadegyetemi előadásokkal várja az NKE az érdeklődőket a Ludovika Campuson. A három napon át tartó rendezvény programkínálata a hagyományokat követi: zene, tánc és a hivatásrendek bemutatói mellett újra érdekes előadásokkal, beszélgetésekkel várjuk a látogatókat május 9-én és 10-én.

Tisztelt Érdeklődők!

Szeretnénk Önöket értesíteni, hogy az előadásra való jelentkezés maximális regisztrációs számmal lezárult.

Megértésüket köszönjük:

Szervezők

Siposné Dr. Kecskeméthy Klára - ezredes, egyetemi tanár, NKE HHK

2012–óta a Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar egyetemi tanára. 1981-ben történelem-földrajz szakon végzett a Kossuth Lajos Tudományegyetemen, 1984–1988 között az MTA tudományos ösztöndíjas aspiránsa volt a Szlovák Tudományos Akadémia Földrajzi Intézet Pozsonyban. 1991-ben a Földrajztudomány kandidátusa tudományos fokozatot szerzett, 2001-ben elvégezte a NATO Védelmi Akadémia (Róma) felsővezetői tanfolyamát, 1998-ban a George C. Marshall European Security Studies (Németország) biztonságpolitikai tanfolyamát. Számos kitüntetés és díj birtokosa.

Moderátor: Bárány Péter - Puskás Tivadar Szakkollégium – Hadtörténelmi Kutatósejt, szakmai megbízott

Az előadás magyar nyelven zajlik!

Várunk szeretettel minden érdeklődőt!

Rendezvény és Program Iroda

Érdeklődő