EHÖK

Digitális Kerekasztal: E-közigazgatási fejlesztések elmélete és gyakorlata

Az InfoTárs Egyesület és az NKE EHÖK bemutatja:

Digitális Kerekasztal az NKE-n

Kedves Hallgatótársaink!

Az InfoTárs Egyesület és az NKE Egyetemi Hallgatói Önkormányzat rendezvénysorozata az őszi félévben is folytatódik, hogy az IT szektor által nyújtott lehetőségekről informálhassunk minden érdeklődő hallgatót.

1. előadás: E-közigazgatási fejlesztések elmélete és gyakorlata

•  Előadó: Papp Sándor, a Nemzeti Hírközlési és Informatikai Tanács alelnöke
  •  Időpont: 2020. 10. 12.. 18:00
  •  Helyszín: NKE Oktatási Központ 214-215.terem -> HELYSZÍNVÁLTOZÁS! Új helyszín: NKE Oktatási Központ III. előadóterem

Programterv:
18:00-18:05 – NKE EHÖK elnöki köszöntő
18:05-18:50 – meghívott előadó által tartott előadás
18:50-19:15 – moderátor közreműködésével kerekasztal-beszélgetés; résztvevői kérdések

Az előadáson való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

• Regisztráció: ezen a felületen lehetséges!
  • Regisztrációs határidő: 2020. 10. 12. 12:00

Az előadás férőhelyeinek feltöltése a jelentkezési sorrend alapján történik; a rendezvény elsősorban a Nemzeti Közszolgálati Egyetem polgárai és az InfoTárs Egyesület munkatársai számára kerül megszervezésre.

MAXIMUM 70 FŐ VEHET RÉSZT A RENDEZVÉNYEN! A férőhelyek feltöltése érkezési sorrend alapján történik!

Minden érdeklődőt sok szeretettel várunk a Digitális Kerekasztalra!

A Szervezők

ADATVÉDELEM:
Az NKE adatkezelési tájékoztatója itt érhető el: https://www.uni-nke.hu/.../2_2019_Fotitkari_korlevel.pdf
A rendezvényről kép-, hang- és videófelvétel készül a Polgári Törvénykönyvben meghatározott nyilvános közéleti szereplésre és tömegfelvételre vonatkozó rendelkezések szerint. A felvételek elkészítésének célja az Egyetem rendezvényeinek megörökítése,
valamint a rendezvények megtörténtének igazolása. Az elkészült felvételek az Egyetem honlapján, folyóirataiban és közösségi felületein is közzétételre kerülhetnek. Amennyiben a felvételeken nem kíván szerepelni, kérem, törlési igényét jelezze a felvételt rögzítő kollégánk felé, illetőleg az Egyetem adatvédelmi tisztviselőjénél. A rendezvényre vonatkozó részletes adatkezelési tájékoztató az Egyetem honlapján elérhető.

Fodor Márk Joszipovics

NKE Hallgató