EHÖK

Digitális Kerekasztal: A digitalizáció szerepe a közigazgatásban

Orczy Úti Kollégium

Az InfoTárs Egyesület és az NKE EHÖK bemutatja:

▪ Digitális Kerekasztal az NKE-n ▪

Kedves Hallgatótársaink!

Az InfoTárs Egyesület és az NKE Egyetemi Hallgatói Önkormányzat rendezvénysorozata a tavaszi félévben is folytatódik, hogy az IT szektor által nyújtott lehetőségekről informálhassunk minden érdeklődő hallgatót.

1. előadás: A digitalizáció szerepe a közigazgatásban

Előadó: Dr. Solymár Károly Balázs, az Innovációs és Technológiai Minisztérium Digitalizációért felelős helyettes államtitkára

Időpont: 2020. 03. 02. 18:00
Helyszín: NKE Orczy Úti Kollégium, multimédiás termek

Programterv:
18:00-18:05 – NKE EHÖK elnöki köszöntő

18:05-18:50 – meghívott előadó által tartott előadás
18:50-19:15 – moderátor közreműködésével kerekasztal-beszélgetés; résztvevői kérdések

Az előadáson való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.  Regisztráció ezen űrlap kitöltésével lehetséges.

Regisztrációs határidő: 2020. 03. 02. 12:00

Az előadás férőhelyeinek feltöltése a jelentkezési sorrend alapján történik; a rendezvény elsősorban a Nemzeti Közszolgálati Egyetem polgárai és az InfoTárs Egyesület munkatársai számára kerül megszervezésre.

Minden érdeklődőt sok szeretettel várunk a Digitális Kerekasztalra!

A Szervezők