EHÖK

Laktanyabejárás az NKE hallgatóinak

Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus

Kedves Hallgatótársunk!

A nemzetközi biztonság- és védelempolitikai alap- és mesterszak áthelyezése apropóján az NKE Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar Dékáni Hivatala laktanyabejárást szervez, hogy jobban megismerhessék az intézményt és lehetőségeit az NKE-s hallgatók.

A rendezvényt elsősorban a biztonság - és védelempolitikai szakos hallgatók számára szervezzük, de az NKE valamennyi hallgatójának van lehetősége részt venni rajta.

A rendezvényre ezen regisztrációs ív kitöltésével tudtok jelentkezni! Kérjük, válasszátok ki, melyik időpontban szeretnétek részt venni a laktanyabejáráson!

• Időpont: 2020. március 17. 13:00 VAGY 2020. március 19. 13:00
  • Helyszín: Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus

A laktanyára való beléptetéshez szükséges leadni a résztvevők nevét, Neptun kódját és diákigazolvány számát, ezért kérjük, ezeket adjátok meg a regisztráció során, illetve a helyszínen is hozzátok magatokkal irataitok!

• Regisztráció határideje: 2020. március 15. 23:59

Szeretnénk tájékoztatni Benneteket, hogy a laktanyabejáráson való részvétel nem számít bele a kötelező nyolc egyetemi rendezvény-részvételbe!

Kérdés esetén állunk rendelkezésetekre: az ehok@uni-nke.hu címen vagy az anonim panaszkezelő rendszerünkben is el tudtok érni minket!

NKE EHÖK

NKE EHÖK