AZ ILLEGÁLIS MIGRÁCIÓ KIHÍVÁSAI SÁTOR/COMBATTING ILLEGAL MIGRATION TENT

Az illegális migráció nemzetbiztonsági kérdései

Előadó: Párducz Árpád, kutató, Migrációkutató Intézet, Moderátor: Kovács Virág, hallgató, Nemzetbiztonsági Szakkollégium

Az illegális migráció kihívásai sátor / Combatting Illegal Migration (Orczy-park)

Az illegális migráció kihívásai sátor / Combatting Illegal Migration

Orczy-park

1089 Budapest, Orczy út 1.

A képen embléma látható

Automatikusan generált leírás

LUDOVIKA FESZTIVÁL 2024-BEN IS

2024-ben május 09. és 11. között széles programkínálattal, hivatásrendi bemutatókkal, koncertekkel és Ludovika Szabadegyetemi előadásokkal várja az NKE az érdeklődőket a Ludovika Campuson. A három napon át tartó rendezvény programkínálata a hagyományokat követi: zene, tánc és a hivatásrendek bemutatói mellett újra érdekes előadásokkal, beszélgetésekkel várjuk a látogatókat május 9-én és 10-én.

Párducz Árpád - kutató, Migrációkutató Intézet

Párducz Árpád a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Karának nemzetközi biztonság- és védelempolitika alapszakán szerezte diplomáját. Tanulmányai mellett aktív tagja a Biztonságpolitikai Szakkollégiumnak, illetve a Stratégiai Védelmi Kutatóintézet és Külügyi és Külgazdasági Intézet gyakornoka. A Migrációkutató Intézet csapatához 2020-ban csatlakozott. Főbb kutatási területei közé tartozik a Nyugat-Balkán és Közép-Európa biztonságpolitikája, a különböző szervezett bűnözői csoportok biztonságra és a migrációra gyakorolt hatása. Jelenleg a Budapesti Corvinus Egyetem nemzetközi tanulmányok mesterképzési szak hallgatója.

Moderátor: Kovács Virág - hallgató, Nemzetbiztonsági Szakkollégium

Az előadás magyar nyelven zajlik!

Várunk szeretettel minden érdeklődőt!

Rendezvény és Program Iroda

Érdeklődő